Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Cilio
Kod producenta: 343328
Realizacja zamówienia: Wysyłamy w Ciagu 1 do 4 dni
Cilio
Cena:
419,00 PLN

Kawiarka ciśnieniowa AIDA niemieckiej marki CILIO to doskonała jakość wykonania i nowoczesne wzornictwo. Całość została wykonana z satynowej (podstawa) i malowanej proszkowo stali nierdzewnej. Kawiarkę można używać na wszystkich typach kuchenek w tym na płytach indukcyjnych. Wymiary: pojemność 300 ml (6 filiżanek espresso), średnica dna: 9.5 cm. 

Firma Cilio powstała w 1993 roku w Solingen, od momentu założenia aż do dziś  nieustannie powiększa ofertę i rozwija się by jak najpełniej rozumieć i zaspokajać potrzeby współczesnych gospodarstw domowych. Początkowo produkcja skoncentrowana była na śródziemnomorskim stylu życia by w 2008 roku odsłonić nową, dużo szerszą ofertę.Dzisiejsze projekty Cilio to odpowiedź na wszechstronne potrzeby klientów, które nie ograniczają się tylko do nakrytego stołu.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...