Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: ALESSI
Kod producenta: 9096
Realizacja zamówienia: Wysłany w Ciągu 1 do 4 dni
ALESSI
Cena:
286,00 PLN

Mlecznik Alessi to projekt, który stworzył Michael Graves w 1985 roku. Stanowi on doskonałe uzupełnienie do czajnika elektrycznego 9093. Wykonany został ze stali nierdzewnej polerowanej na wysoki połysk, kolorowe uchwyty z poliamidu. Całość nawiązuje formą do stylistyki lat 80-tych i 90-tych. Wymiary: pojemność 200 ml, wys. 4,5 cm, średnica podstawy 10,5 cm.

Mlecznik Alessi to gustowna pochwała niepowtarzalnego stylu Michaela Gravesa. Dzbanuszek na mleko jest odzwierciedleniem projektu, który artysta stworzył już w 1985 roku. Produkt może więc zafundować prawdziwą podróż do przeszłości, co najlepiej potwierdza jego oryginalny design, odpowiadający pod względem estetyki czajnikowi elektrycznemu 9093. Dzbanuszek dostępny w naszym sklepie wyróżnia się masywną formą z dobrze zaznaczonymi kształtami. Ich zachowanie umożliwiło wykorzystanie wysokiej jakości stali nierdzewnej, dodatkowo polerowanej na wysoki połysk. Dzięki tak starannemu wykończeniu mlecznik Alessi świetnie prezentuje się na każdym stole. Estetyczne nawiązanie do futurystycznych elementów z projektów Gravesa to idealna wizytówka dla każdego gospodarza, który zna się na wyjątkowym kunszcie dobierania funkcjonalnych dodatków do wnętrz. Nigdy niewychodząca z mody stylistyka lat 80-tych i 90-tych teraz dostępna jest w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.

Wymiary mlecznika Alessi:
pojemność: 200 ml
wysokość: 4,5 cm
średnica podstawy: 10,5 cm

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...