Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Stelton
Realizacja zamówienia: Zazwyczaj do 3 dni
Stelton
Cena:
222,30 PLN
247,00 PLN
-10%

Projekt pochodzi z połowy lat 80-tych z 1983 roku i został stworzony przez Erika Magnussena z Danii. Ideą jego produktów był dość ascetyczny wygląd i skrajnie prosta forma. Są to cechy charakterystyczne dla designu skandynawskiego. Mlecznik wykonana jest z wysokogatunkowej stali nierdzewnej 18/10 o wysokim połysku. Wysokość 9,5 cm, szerokość 7,2 cm, pojemność 0.25 l. Pokrywka z wysokogatunkowego tworzywa. Z serii dostępna jest również cukiernica.

stelton to duńska firma - producent ekskluzywnych produktów w skandynawskim stylu. Piękno i dobry smak to jedne z podstawowych cech charakterystycznych tej marki. Unikalne wzornictwo jest najlepszym świadectwem doskonałego gustu i wysokiej klasy designu na świecie. Użytkowa forma wyrobów stelton pozwala wykorzystywać je na co dzień. Duński design jest uznany od wielu lat od Japonii po USA.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...