Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Stanley
Realizacja zamówienia: Zapytaj Obsługę o Czas Dostawy!
Stanley
Cena:
219,00 PLN

Specjalizacją firmy są wytrzymałe na najtrudniejsze warunki termosy stalowe o doskonałych parametrach cieplnych. Firma Stanley z USA wynalazła w 1913 roku termos ze stalowym wkładem i od tej pory dzierży palmę pierwszeństwa jeśli chodzi o jakość ich wykonania. Termosy Stanley brały udział w wojnach, latały w kosmos, towarzyszyły podczas penetrowania dna oceanów i były zabierane na wyprawy na biegun. Przez prawie 100 lat istnienia przyzwyczaiły swoich użytkowników do pewności, jaką dają.

 

INFORMACJE O PRODUKCIE


Klasyczny, bardzo trwały i wytrzymały termos Stanley. Opatentowana technologia izolacji polegająca na połączeniu próżni z warstwą węglową – warstwa ta pokrywa wewnętrzne ścianki od strony próżni i tym samym tworzy barierę hamującą przenikanie ciepła, gwarantuje to jeszcze lepsze i dłuższe utrzymywanie temperatury. Pojemność 0,72 l, wysokość 27 cm, średnica 9,0 cm. Posiada szeroki wlew o średnicy 7 cm oraz pokrywkę, która jest jednocześnie miseczką o pojemności 340 ml. Dożywotnia gwarancja producenta.

Polecamy

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...