Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Eva Solo
Kod producenta: 501101
Realizacja zamówienia: Wysyłamy w Ciągu 1 do 4 dni
Eva Solo
Cena:
176,00 PLN

Pojemnik na kapsułki od Eva Solo to bardzo estetyczny i niewątpliwie piękny sposób na przechowywanie kapsułek kawy. Przypominający niewielką witrynkę składa się ze szklanego klosza oraz podstawy wykonanej z tworzywa z opaską ze stali nierdzewnej w wykończeniu matowym. Pozwoli pomieścić do 25 standardowych kapsułek kawy. Silikonowa zatyczka pozwoli wygodnie wyciągnąć jedną kapsułkę, a odkręcana podstawa łatwo uzupełnić pojemnik nowymi kapsułkami. Wymiary: średnica 7.9 cm.

Eva Solo tworzy ekskluzywny i piękny skandynawski design. Produkty sygnowane tą marką cechuje estetyczny wygląd, funkcjonalność i wysoka jakość wykonania. Jej historia sięga 1913 roku, a znaczący przełom nastąpił na początku lat 50-tych XX wieku. Produkty Eva Solo to duński design, który nadaje się do użytku codziennego w domu. Prostota, wyraźne linie oraz wysoki stopień funkcjonalności to cechy charakterystyczne produktów w kolekcji. Marka znana jest na całym świecie, a jej produkty są zdobywcami wielu prestiżowych nagród designerskich.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...