Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Stelton
Kod producenta: 460
Realizacja zamówienia: Zapytaj Obsługę o Czas Dostawy!
Stelton
Cena:
308,00 PLN

stelton to duńska firma - producent ekskluzywnych produktów w skandynawskim stylu. Piękno i dobry smak to jedne z podstawowych cech charakterystycznych tej marki. Unikalne wzornictwo jest najlepszym świadectwem doskonałego gustu i wysokiej klasy designu na świecie. Użytkowa forma wyrobów stelton pozwala wykorzystywać je na co dzień. Duński design jest uznany od wielu lat od Japonii po USA.

Nóż do krojenia i podawania ciast został zaprojektowany przez Erika Magnussena, duńskiego projektanta, który jest laureatem wielu prestiżowych nagród na całym świecie. Nóż Stelton to połączenie klasycznej formy z oryginalną funkcjonalnością, łącząc zalety 2 w 1. Wykonany ze stali szlachetnej 18/8, szerokość 5 cm, wysokość 3,5 cm, długość 25,5 cm.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...