Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Joseph Joseph
Realizacja zamówienia: Zazwyczaj do 3 dni
Joseph Joseph
Cena:
45,00 PLN

 

 

Joseph Joseph to firma, którą założyli bracia Antony oraz Richard Joseph. Antony Joseph studiował wzornictwo w Central St. Martin’s College of Art Design – londyńskiej szkole sztuki i mody, natomiast Richard ukończył Uniwersytet Cambridge. Skupia ona bardzo utalentowany zespół projektantów, który w londyńskiej siedzibie firmy produkuje praktyczne i oryginalne akcesoria do kuchni i domu. Joseph Joseph istnieje od 2002 roku, będąc już trzecim pokoleniem rodziny, która zajmuje się tworzeniem sztuki użytkowej. Marka jest dziś znana i rozpoznawalna w 25 krajach na świecie.


Informacje o produkcie


Scoop Colander to bardzo praktyczna łyżka cedzakowa, która pozwoli odcedzić większe ilości produktów. Wyprodukowano ją z tworzywa sztucznego, które odporne jest na temperaturę do 240 st. C. Perforacja na całej powierzchni łyżki pozwala na dokładne odcedzanie produktów. Dostępna jest w trzech wersjach kolorystycznych. Długość 34,5 cm. Zakończona oczkiem, które pozwala na jej zawieszenie.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...