Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Lurch
Kod producenta: 00070255
Realizacja zamówienia: Zazwyczaj do 3 dni
Lurch
Cena:
119,90 PLN

 

Lurch - Praktyczne Rozwiązania Kuchenne

 

Wszystkie produkty Lurch mają jedną wspólną cechę, którą są autorskie rozwiązania w dziedzinie gotowania i przyrządzania potraw. Firma cały czas śledzi nowe trendy podążając z duchem czasu i rozwijając swoją ofertę Funkcjonalność i jakość są tutaj priorytetem, a precyzja wykonania wyróżnia Lurch na tle innych firm.


Informacje o Produkcie

 

Silikonowy wałek do ciasta ze składanymi rączkami to prawdziwa rewolucja w kuchni. Rączki składają się pod kątem 90 stopni, co pozwala używać wałek na dwa sposoby - tradycyjnie z rączkami położonymi równolegle, jak również pionowo. Silikon, którym powleczony jest wałek ma właściwości nieprzywierające, co sprawia, że ciasto nie przykleja się do jego powierzchni. Jest on łatwy w czyszczeniu, wystarczy opłukać go pod bieżącą wodą. Długość 45,5 cm.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...