Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: RIG-TIG by Stelton
Kod producenta: Z00204
Realizacja zamówienia: Zazwyczaj 1 do 4 dni
RIG-TIG by Stelton
Cena:
212,00 PLN

RIG-TIG by Stelton to nowoczesna marka wyposażenia kuchennego, której filozofia to 100% funkcjonalności i zero kompromisu jeżeli chodzi o projekt. RIG-TIG to pomysł grupy międzynarodowych projektantów, których ideą jest to, aby uczynić nasze życie łatwiejszym. Produkty RIG-TIG pozwalają zaoszczędzić cenny czas, miejsce w kuchnii i sprawić, że wiele codziennych czynności będzie jeszcze łatwiejszych. Prosty i minimalistyczny design oraz ciepła kolorystyka doskonale wpisuje się w typowy skandynawski design. RIG-TIG to także troska o środowisko naturalne. Wszędzie tam gdzie jest to możliwe, do produkcji używa się wyłącznie naturalnych produktów takich jak bambus czy ścinki drewna, a opakowanie zredukowano do niezbędnego minimum, a każde jest w pełni biodegradowalne.

Formy silikonowe do ciasta dla RIG-TIG by Stelton zaprojektowała grupa Formfjord. Komplet składa się z foremek w 3 rozmiarach, które idealnie do siebie pasują. W ten sposób można piec kilka ciast w tym samym czasie. Każda z form posiada wgłębienia, które pokazują gdzie kroić ciasto, aby uzyskać równe kawałki. Każda z nich posiada inny kolor. Wykonanie: silikon. Wymiary: średnice - 30 cm/19,9 cm/9,3 cm. Można myć w zmywarce.
Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...