Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Stelton
Realizacja zamówienia: 24 h - Produkt jest w Magazynie godzin
Stelton
Cena:
193,00 PLN

Skandynawski Design Najwyższej Jakości
stelton dania


stelton to duńska firma - producent ekskluzywnych produktów w skandynawskim stylu. Piękno i dobry smak to jedne z podstawowych cech charakterystycznych tej marki. Unikalne wzornictwo jest najlepszym świadectwem doskonałego gustu i wysokiej klasy designu na świecie. Użytkowa forma wyrobów stelton pozwala wykorzystywać je na co dzień. Duński design jest uznany od wielu lat od Japonii po USA.

 

Designed by Christina Halskov & Hanne Dalsgaard


Serię wazonów Embrance zaprojektowały Christina Halskov & Hanne Dalsgaard. Embrance to niewielki element dekoracyjny sam w sobie. Wazon wykonany z solidnego szkła ze stalową, satynową obręczą. Niezwykle pięknie będzie prezentował się z bukietem świeżych kwiatów, jak również ze świeczką. Idealnie pasuje do nowoczesnych i minimalistycznych wnętrz. Wysokość 10 cm, szerokość 10,5 cm.


Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...