Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Medaid
Kod producenta: T410
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: Wysyłamy w Ciągu 1 do 2 dni
Medaid
Cena:
239,00 PLN

Apteczka TYP 410 przeznaczona jest dla osób, które doceniają funkcjonalność, wysoką jakość i trwałość oraz precyzję i estetykę wykonania. Bogato wyposażona przewyższa wymagania normy DIN 13157 PLUS ( + 5 produktów ) - składa się z ponad 60 łatwo dostępnych elementów. Została zaprojektowana i wyposażona przez zespół doświadczonych ratowników medycznych. Efektem jest sprawdzony w praktyce produkt o najwyższej jakości, przemyślany tak, aby skutecznie wspierał ratowanie ludzkiego życia i zdrowia w każdych warunkach. Możesz stosować ją jako apteczkę domową, samochodową oraz element zabezpieczenia medycznego wyjazdów grupowych czy apteczkę w zakładzie pracy, szkole lub uczelni. Wypinany panel pozwala na szybkie rozdzielenie materiałów opatrunkowych pomiędzy dwóch ratowników. Wysokiej jakości szerokie zamki błyskawiczne, rzepy stabilizujące i elastyczne opaski nie zawodzą w sytuacjach stresujących - są testowane w warunkach terenowych, latem i zimą. Zastosowanie taśmy odblaskowej gwarantuje widoczność w nocy. Zewnętrzna kieszeń na kamizelkę odblaskową zapewnia szybkie zabezpieczenie osoby ratującej, jeszcze przed dotarciem na miejsce wypadku i otwarciem apteczki.

Oprócz materiałów opatrunkowych w jej skład wchodzi między innymi:
Kamizelka odblaskowa pozwalająca zwiększyć widoczność ratownika na miejscu zdarzenia
Światło chemiczne przydatne do oświetlenia miejsca zdarzenia.
Rurka ustno gardłowa pozwalająca zabezpieczyć drożność dróg oddechowych u poszkodowanych
Ampułki soli fizjologicznej umożliwiają przemycie oczu lub zranienia
Zaprojektowana tak, aby zawsze była dostępna, łatwo widoczna i nie ulegała przypadkowemu przemieszczaniu się. Rzepy umieszczone z tyłu apteczki pozwalają na przymocowanie jej do tylnej półki w pojeździe, do każdej powierzchni pokrytej materiałem o grubej fakturze lub do maty naściennej. Całość została wykonana z trwałego materiału Codura, dzięki temu apteczka jest wysoce odporna na przecieranie, przemakanie i zabrudzenia. Materiał został dodatkowo wzmocniony, aby w pełni chronić zawartość apteczki przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. System kieszonek oraz samozaciskających się gumek gwarantuje intuicyjny dostęp do każdego elementu wyposażenia.

Projekt zapewnia ergonomię ułożenia materiałów opatrunkowych, dzięki czemu apteczka jest w pełni funkcjonalna podczas udzielania pierwszej pomocy. Dzięki zastosowaniu zamykanych ażurowych kieszeni wyposażenie apteczki pozostaje na miejscu po jej otwarciu, a wszystkie elementy są widoczne na pierwszy rzut oka. Wyposażenie apteczki pozwala na udzielanie pomocy przedmedycznej kilku poszkodowanym w przypadku wystąpienia między innymi: nagłego zatrzymania krążenia, zranień, skaleczeń, urazów oka, urazów głowy, zwichnięć, skręceń, złamań, hipotermii, omdleń, ataków epilepsji, utraty przytomności, upadku z wysokości, amputacji, odmy, urazów przenikających z ciałem obcym. Apteczka posiada wolne miejsce na osobiste medykamenty lub drobny sprzęt medyczny, który może być niezbędny osobom przebywającym w danym pomieszczeniu lub pojeździe.

LISTA WYPOSAŻENIA

1 szt. Kompres zimny
2 szt. Kompres na oko
3 szt. Kompres 10×10 a2
2 szt. Opaska elastyczna 4m x 6cm
2 szt. Opaska elastyczna 4m x 8cm
8 szt. Plaster 10 x 6 cm
14 szt. Plaster z opatrunkiem
1 szt. Plaster na rolce 5m x 2,5 cm
3 szt. Opatrunek indywidualny M sterylny
1 szt. Opatrunek indywidualny G sterylny
1 szt. Opatrunek indywidualny K sterylny
1 szt. Chusta opatrunkowa 60 x 80
2 szt. Chusta trójkątna
1 szt. Chusta z flizeliny
1 szt. Koc ratunkowy 160 x 210 cm
1 szt. Nożyczki 19 cm
4 szt. Rękawice lateksowe
6 szt. Chusteczka dezynfekująca
1 szt. Maseczka do sztucznego oddychania
1 szt. Instrukcja udzielania pierwszej pomocy wraz z wykazem telefonów alarmowych
Dodatkowe wyposażenie apteczki (zawarte w cenie), uznane przez ratowników medycznych jako niezbędne.
4 szt. Roztwór soli fizjologicznej 5 ml
1 szt. Rurka ustno – gardłowa
1 szt Pasek do zamykania ran sterylny 6 mm x 100 mm
Zestaw uzupełniający (zawarty w cenie), zwiększający bezpieczeństwo osób poszkodowanych i ratownika na miejscu zdarzenia
1 szt. Kamizelka odblaskowa
1 szt. Światło chemiczne


Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...