Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Morsø
Kod producenta: 201018
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: Wysyłamy w Ciagu 10 do 14 dni
Morsø
Cena:
359,00 PLN

Płyta do pizzy Vetro duńskiej marki Morsø jest częścią kolekcji Outdoor. Przekonuje zarówno funkcjonalnością, jak i wyglądem. Płyta jest wykonana z czarnego szkła ceramicznego, a zatem jest nie tylko gorącą płytą, ale także dekoracyjnym talerzem do serwowania. Gorące potrawy będą pięknie prezentowane na stole w jadalni czy ogrodzie. Morsø Vetro jest przeznaczony do pracy w temperaturach do 500 ° C, a tym samym do pizzy - na Forno by Morsø lub w konwencjonalnym piekarniku. Wymiary: średnica 35 cm. 

Historia marki Morsø zaczyna się w 1853 roku, kiedy Niels Andreas Christensen (N.A Christensen) założył Odlewnię Morsø przeznaczoną do produkcji wszelkiego rodzaju produktów, od stabilnych okien, krzyży i narzędzi do garnków, garnków i patelni. Z biegiem lat Morsø zaczął produkować i dostarczać piecyki kaflowe i grzejniki do szkół, kościołów, kolei, ministerstw, a także do królewskiej rodziny. W latach pięćdziesiątych piece kaflowe zostały zastąpione centralnym ogrzewaniem, ale to właśnie stworzyło przestrzeń dla pieców opalanych drewnem, w których można zobaczyć płomienie, dając specjalne ciepłe i przytulne uczucie, iz którymi piec i ciepło spełniają więcej niż jedna funkcja. Dzisiaj Morsø przekształciło się w globalną firmę projektową, która zapewnia ciepło i komfort domom na całym świecie. W 2015 r. Firma Morsø wprowadziła na rynek zupełnie nową serię sprzętu kuchennego, który zwiększa doświadczenie zarówno w kuchni, jak i przy stole. 

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...