Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Cilio
Kod producenta: 156812
Realizacja zamówienia: Wysyłamy w Ciagu 1 do 3 dni
Cilio
Cena:
499,00 PLN

 

Kosz piknikowy CILIO Salerno wykonany został ręcznie z wikliny. Posiada wyposażenie dla 2 osób, idealne na wyprawy za miasto we dwoje. Eleganckie, skórzane paski nie tylko ładnie się prezentują, ale również chronią całą zawartośc wyposażenia. Kosz zawiera: 2 zestawy sztućców, 2 ceramiczne talerze oraz 2 szklanki. Wymiary: 38 x 26 x 37 cm. Wykonanie: wiklina, sztuczna skóra (paski wewnętrzne), ceramika, szkło. 

Firma Cilio powstała w 1993 roku w Solingen, od momentu założenia aż do dziś  nieustannie powiększa ofertę i rozwija się by jak najpełniej rozumieć i zaspokajać potrzeby współczesnych gospodarstw domowych. Początkowo produkcja skoncentrowana była na śródziemnomorskim stylu życia by w 2008 roku odsłonić nową, dużo szerszą ofertę.Dzisiejsze projekty Cilio to odpowiedź na wszechstronne potrzeby klientów, które nie ograniczają się tylko do nakrytego stołu.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...