Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Blomus
Kod producenta: 65441
Realizacja zamówienia: Wysyłamy w ciągu 1 do 4 dni
Blomus
Cena:
119,00 PLN

Świecznik FARO niemieckiej marki Blomus świetnie wpisuje się we współczesne wzornictwo. Połączenie mlecznego szkła, stali oraz betonu, doskonale odnajdzie się w surowych i minimalistycznie urządzonych wnętrzach. Do cylindrycznych świeczników pasują świeczki typu tealight oraz klasyczne świece o średnicy do 6 cm. Wysoki klosz pozwala używać je również na otwartej przestrzeni np. na tarasie czy ogrodzie, bez ryzyka zgaszenia płomienia przez wiatr. Wymiary: wysokość 18.5 cm, średnica 7 cm. Wykonanie: stal nierdzewna 18/10, szkło matowe (mleczne), beton.

Blomus to niemiecka marka produktów z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/10 wytwarzanych przez firmę sks designe. Marka znana i rozpoznawalna jest w kilkudziesięciu krajach na świecie.Projekty niemieckiej firmy Blomus świadczą o wysokiej pozycji bauhausowskich tendencji w niemieckim designie. Okazuje się, że potrzeba tworzenia według zasady „forms follow function” jest tutaj jak najbardziej odpowiednia. Projektanci Blomusa preferują proste figury geometryczne, unikają też ornamentów i zdobień. Dekoracyjność produktów to niewątpliwa zasługa kontrastu pomiędzy technologicznie okiełznanym metalem, a zamiłowaniem do prostoty formy z jednoczesnym podkreśleniem ich praktyczności. W przypadku Blomusa istnieje dostrzegalna harmonia pomiędzy formą, a funkcją, która nie kojarzy się jednak ze stylistycznym chłodem. Hasło „Living Function” wyznacza cel, określając tym samym wymagania wobec designerskich rozwiązań, które odznaczają się nie tylko ciekawą formą, ale też profesjonalnym wykonaniem i wykończeniem.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...