Wczytuję dane...
Produkt dostępny!
1.00 szt.

Producent: MENU
Kod producenta: 5613019
Realizacja zamówienia: Wysyłamy w Ciągu 24 godzin
MENU
Cena:
236,55 PLN
249,00 PLN
-5%

Menu Scandinavian Design Originals to marka pochodząca z Danii – producent ekskluzywnych i oryginalnych produktów wyposażenia wnętrz i przedmiotów użytku codziennego. Produkty Menu to odzwierciedlenie w formie prawdziwego, skandynawskiego designu. Zespół uznanych, światowych projektantów podążając z duchem czasu, tworzy niepowtarzalne i piękne przedmioty, których urok wzbogaci i wypełni każdą przestrzeń. Całość dopełnia staranność wykonania i wysokiej jakości materiały użyte do produkcji. Produkty Menu  każdego roku zdobywają wiele prestiżowych nagród.

Świecznik MENU Chunk to niezwykle piękne połączenie dwóch elementów - drewnianej podstawy i szklanego kołnierza. Delikatne, owalne linie doskonale wpisują się w typowy dla skandynawskiego designu minimalizm. Świecznik został przystosowany do użytkowania w nim zarówno zwykłych, cienkich jak i również dużych świec. Wysokość 8 cm, cena za komplet 2 świeczników. Kolekcja MENU jesień 2011, projekt: Andreas Engesvik.

Polecamy

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...