Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Lekue
Kod producenta: 3400428B04U005
Realizacja zamówienia: Zazwyczaj 1 do 4 dni
Lekue
Cena:
39,00 PLN

 

Lekue jest dziś światowym liderem w projektowaniu i produkcji akcesoriów kuchennych z silikonu, który jako pierwszy na świecie opatentował i wprowadził na rynek najdoskonalszą do dziś formę silikonu - platinum. Wytrzymuje on bardzo duży zakres temperatur od –60 do +280 stopni, co pozwala na bardzo szerokie zastosowanie produktów wykonanych z tego materiału. W produktach Lekue można piec, gotować na parze, chłodzić, mrozić, a wszystko z zachowaniem wartości odżywczych przygotowywanych posiłków i trwałości samych naczyń. Lekue sukces swoich produktów zawdzięcza nie tylko samemu materiałowi, ale również nowoczesnemu, funkcjonalnemu, przyciągającemu wzrok wzornictwu i żywej, radosnej kolorystyce.

 

Informacje o produkcie


Mata do Sushi Makisu to wykonana z silikonu platinum jest wygodna, trwała i higieniczna. Pozwala na łatwe i szybkie przygotowanie ulubionego sushi z nori lub bez. W porównaniu z matami drewnianymi, MAKISU są higieniczne, nie mają szczelin w których mogłyby gromadzić się resztki żywności, nieprzywieralne, co pozwala przygotować sushi również bez użycia nori, nie chłonie zapachów. Silikon jest trwały i odporny na wysokie i niskie temperatury. Mat można używać w piekarniku, mikrofalówce, zamrażarce i zmywarce. Wymiary 21 x 24 cm.
Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...