Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Philippi
Kod producenta: 260021
Realizacja zamówienia: Wysyłamy w Ciagu 1 do 4 dni
Philippi
Cena:
295,00 PLN

Ramka do zdjęć LAYER marki Philippi została wykonana z kilku warstw tworzywa plexi, które ułożone zostało na różnych poziomach. Taka konstrukcja nadaje jej efekt trójwymiarowości, co świetnie prezentuje i podkreśla zdjęcia. Ramka LAYER pomieści 4 fotografie o wymiarach 10 x 15 cm (2 szt.), 13 x 18 i 8 x 8 cm. Jej nowoczesna forma będzie ciekawym akcentem zarówno w domu jak i biurze. Wymiary ramki: 27 x 27 cm, grubość 4.8 cm.

Philippi to marka której synonimem są bez wątpienia styl i elegancja. Inspiracją jej twórcy - Jana Philippiego były liczne podróże po różnych zakątkach świata. Czerpał z nich wizje i pomysły, które później wykorzystał w swoich projektach. Philippi to nie tylko bogata oferta akcesoriów do domu, ale także upominków i dodatków biznesowych oraz intrygujących gadżetów dla najbardziej wymagających i poszukujących oryginalnych rozwiązań osób. Dla tej niemieckiej marki pracują najlepsi designerzy, którzy wykorzystując wyłącznie wysokiej jakości materiały tworzą produkty, które bez wątpienia zachwycają formą i urzekają swoim pięknem. Świadectwem uznania w świecie designu jest fakt, że produkty Philippi znalazły się m.in. w Muzeum Sztuki Współczesnej w Nowym Jorku.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...