Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: UMBRA
Kod producenta: 1013169-104
Realizacja zamówienia: Wysyłamy w Ciągu 1 do 4 dni
UMBRA
Cena:
225,00 PLN

Zegar BLINK marki Umbra zaprojektował zespół Edward Lee i Adrienna Matzeg. Jego konstrukcja powstała z myślą o dostosowaniu go do potrzeb przestrzeni w której ma wisieć. Projektanci zadbali o to, aby o rozstawie poszczególnych elementów zegara decydowała osoba, która będzie go montować. W efekcie takie rozwiązanie pozwala umieścić go w małych jak i dużych przestrzeniach. Zegar BLINK to minimalizm w czystej postaci. Do zegara dołączone są specjalne szablony pozwolą wybrać optymalny rozmiar i ułatwią montaż. Mechanizm zegara oraz cyfry 1 i 2 przytwierdza się do powierzchni za pomocą specjalnego i bardzo trwałego spoiwa. Wykonanie: aluminium.

UMBRA to marka, która jest niewątpliwie światowym liderem w projektowaniu innowacyjnych i nowoczesnych rozwiązań dla domu. Jej filozofia opiera się na założeniu, że codzienne rzeczy powinny być źródłem zadowolenia, które jest efektem połączenia nowoczesnych technologii ze stylowym designem. Na przestrzeni lat wiele projektów UMBRA zdobyło prestiżowe nagrody w dziedzinie wzornictwa, jak również mają stałą ekspozycję w muzeach takich jak np. MOMA w Nowym Jorku.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...