Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Cilio
Kod producenta: 430820
Realizacja zamówienia: Wysłany w Ciągu 1 do 4 dni
Cilio
Cena:
339,00 PLN

Czajnik Cilio TRADITION wykonany został z polerowanej na wysoki połysk stali nierdzewnej. Uchwyt wykonano z drewna odpornego akacjowego, dzięki czemu bez obaw można chwycić czajnik w którym zagotowała się woda. Przystosowany do używania na wszystkich typach kuchenek, w tym na płytach indukcyjnych. Wymiary: pojemność 2.5 l, średnica 18 cm, wysokość 25.5 cm.

Firma Cilio powstała w 1993 roku w Solingen, od momentu założenia aż do dziś  nieustannie powiększa ofertę i rozwija się by jak najpełniej rozumieć i zaspokajać potrzeby współczesnych gospodarstw domowych. Początkowo produkcja skoncentrowana była na śródziemnomorskim stylu życia by w 2008 roku odsłonić nową, dużo szerszą ofertę.Dzisiejsze projekty Cilio to odpowiedź na wszechstronne potrzeby klientów, które nie ograniczają się tylko do nakrytego stołu.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...