Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Emile Henry
Kod producenta: EH345519
Realizacja zamówienia: Wysyłamy w Ciagu 1 do 4 dni
Emile Henry
Cena:
521,10 PLN
579,00 PLN
-10%

Najlepsza na świecie bagietka w domu? Oczywiście, że tak. Ceramiczna forma do pieczenia francuskiej marki Emilie Henry przypomina swoim wyglądem mały piecyk, który pozwoli upiec jednocześnie trzy bagietki. Ciasto umieszcza się w zagłębieniach formy, przykrywa pokrywką i umieszcza w piekarniku. Specjalne żeberka sprawiają, że ciasto nie przywiera, a zamknięta pokrywa utrzymuje optymalny poziom wilgoci. Dwutlenek węgla wydostaje się przez otwory wentylacyjne w pokrywie, dzięki czemu bagietki zyskują cienką, chrupiącą i przypieczoną skórkę. Wymiary: 39 x 23 cm, wysokość 10.5 cm. Wszystkie produkty Emile Henry są produkowane we Francji, z zachowaniem najwyższych standardów już od 1850 roku.

Emile Henry to firma zlokalizowana w samym sercu Francji, w maleńkiej miejscowości Marcigny. Fabryka od 160 lat produkuje znaną na całym świecie ceramikę kuchenną, naczynia stołowe i akcesoria z najwyższej jakości burgundzkiej gliny. Projekty utrzymane są w klimacie paryskich bistro i rustykalnej formie. Unikalny proces produkcji w technologii Ceradon polega na wypalaniu w temperaturze 1150 stopni C. Sprawia to, że naczynia nie mają równych sobie. Są wytrzymałe na uderzenia oraz gwałtowne zmiany temperatury. Większość naczyń Emile Henry wytwarzana jest ręcznie, a każde z nich opatrzone jest inicjałami pracownika, które je tworzył. Wszystkie składniki wykorzystywane do produkcji są wyłącznie naturalne - od masy glinianej po materiały wykończeniowe. Naczynia nie zawierają kadmu ani ołowiu.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...