Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Emile Henry
Kod producenta: EH024013
Realizacja zamówienia: Wysyłamy w Ciagu 1 do 4 dni
Emile Henry
Cena:
99,00 PLN

Miseczka do creme brulee Les Secrets d'Emile pozwoli przygotować popularny, francuski deser creme brulee lub jego hiszpańską wersję - crema catalana. Została zaprojektowana w taki sposób, aby idealnie sprawdzić się do karmelizowania cukru. Wymiary: średnica 12 cm, wysokość 3 cm. Wykonanie: ceramika. Komplet 2 szt.

Emile Henry to firma zlokalizowana w samym sercu Francji, w maleńkiej miejscowości Marcigny. Fabryka od 160 lat produkuje znaną na całym świecie ceramikę kuchenną, naczynia stołowe i akcesoria z najwyższej jakości burgundzkiej gliny. Projekty utrzymane są w klimacie paryskich bistro i rustykalnej formie. Unikalny proces produkcji w technologii Ceradon polega na wypalaniu w temperaturze 1150 stopni C. Sprawia to, że naczynia nie mają równych sobie. Są wytrzymałe na uderzenia oraz gwałtowne zmiany temperatury. Większość naczyń Emile Henry wytwarzana jest ręcznie, a każde z nich opatrzone jest inicjałami pracownika, które je tworzył. Wszystkie składniki wykorzystywane do produkcji są wyłącznie naturalne - od masy glinianej po materiały wykończeniowe. Naczynia nie zawierają kadmu ani ołowiu.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...