Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Emile Henry
Kod producenta: EH110262
Realizacja zamówienia: Wysyłamy w Ciagu 1 do 4 dni
Emile Henry
Cena:
139,00 PLN

Ceramiczna podstawka do łyżki kuchennej to praktyczna rzecz w każdej kuchni. Dzięki niech chronimy blat przed zabrudzeniem w trakcie przygotowania posiłków. Posiada wysokie brzegi i wyprofilowane wgłębienie na trzonek łyżki, którą można wygodnie odłożyć. Wymiary 22,5 x 10 cm, wysokość 2,5 cm.


Emile Henry to firma zlokalizowana w samym sercu Francji, w maleńkiej miejscowości Marcigny. Fabryka od 160 lat produkuje znaną na całym świecie ceramikę kuchenną, naczynia stołowe i akcesoria z najwyższej jakości burgundzkiej gliny. Projekty utrzymane są w klimacie paryskich bistro i rustykalnej formie. Unikalny proces produkcji w technologii Ceradon polega na wypalaniu w temperaturze 1150 stopni C. Sprawia to, że naczynia nie mają równych sobie. Są wytrzymałe na uderzenia oraz gwałtowne zmiany temperatury. Większość naczyń Emile Henry wytwarzana jest ręcznie, a każde z nich opatrzone jest inicjałami pracownika, które je tworzył. Wszystkie składniki wykorzystywane do produkcji są wyłącznie naturalne - od masy glinianej po materiały wykończeniowe. Naczynia nie zawierają kadmu ani ołowiu.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...