Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Emile Henry
Kod producenta: EH020262
Realizacja zamówienia: Wysyłamy w Ciagu 1 do 4 dni
Emile Henry
Cena:
139,00 PLN

Ceramiczna podstawka do łyżki kuchennej to niezwykle praktyczny element każdej kuchni. Pełni ona funkcję ochrony blatu przed zabrudzeniami podczas przygotowywania posiłków. Podstawka ta charakteryzuje się wysokimi brzegami i wyprofilowanym wgłębieniem, które umożliwia wygodne odłożenie trzonka łyżki. Jej wymiary wynoszą 22,5 x 10 cm, a wysokość to 2,5 cm. To idealne rozwiązanie, które pomaga utrzymać porządek i czystość w kuchni, jednocześnie umożliwiając łatwe dostęp do łyżki w trakcie gotowania. Ceramiczny materiał dodaje również elegancji i stylu tej praktycznej podstawce.

Emile Henry to firma zlokalizowana w samym sercu Francji, w maleńkiej miejscowości Marcigny. Fabryka od 160 lat produkuje znaną na całym świecie ceramikę kuchenną, naczynia stołowe i akcesoria z najwyższej jakości burgundzkiej gliny. Projekty utrzymane są w klimacie paryskich bistro i rustykalnej formie. Unikalny proces produkcji w technologii Ceradon polega na wypalaniu w temperaturze 1150 stopni C. Sprawia to, że naczynia nie mają równych sobie. Są wytrzymałe na uderzenia oraz gwałtowne zmiany temperatury. Większość naczyń Emile Henry wytwarzana jest ręcznie, a każde z nich opatrzone jest inicjałami pracownika, które je tworzył. Wszystkie składniki wykorzystywane do produkcji są wyłącznie naturalne - od masy glinianej po materiały wykończeniowe. Naczynia nie zawierają kadmu ani ołowiu.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...