Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Lekue
Realizacja zamówienia: Zazwyczaj do 3 dni
Lekue
Cena:
75,00 PLN

Lekue jest dziś światowym liderem w projektowaniu i produkcji akcesoriów kuchennych z silikonu, który jako pierwszy na świecie opatentował i wprowadził na rynek najdoskonalszą do dziś formę silikonu - platinum. Wytrzymuje on bardzo duży zakres temperatur od –60 do +280 stopni, co pozwala na bardzo szerokie zastosowanie produktów wykonanych z tego materiału. W produktach Lekue można piec, gotować na parze, chłodzić, mrozić, a wszystko z zachowaniem wartości odżywczych przygotowywanych posiłków i trwałości samych naczyń. Lekue sukces swoich produktów zawdzięcza nie tylko samemu materiałowi, ale również nowoczesnemu, funkcjonalnemu, przyciągającemu wzrok wzornictwu i żywej, radosnej kolorystyce.

 

Informacje o produkcie


Elastyczna siateczka do odmrażania Lekue wykonana z wysokiej jakości silikonu platinum. To niezwykle higieniczny i praktyczny sposób do odsączania żywności. Naciągnięta na talerz czy miskę tworzy podłoże do ulokowania kawałka zamrożonego mięsa czy ryby. Powstający podczas rozmrażania płyn ścieka na dno, dzięki czemu produktowi nie grozi rozwój bakterii. Nałożona na brzeg garnka czy miski pozwala odsączyć umyte owoce i warzywa, czy też ugotowane ziemniaki, kalafiora. Rozciągliwa siateczka pasuje do różnych rozmiarów naczyń. Zajmuje niewiele miejsca w szufladzie, można ją myć w zmywarce. Wymiary 28 x 16 x 3 cm.


Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...