Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Chef'n
Kod producenta: 102-039-023
Realizacja zamówienia: Zazwyczaj 1 do 4 dni
Chef'n
Cena:
79,90 PLN

Wykrawacz do owoców cytrusowych Chef'n GrapeFruiter pozwala w łatwy, szybki i wygodny sposób podzielić owoc na cząstki. Bez najmniejszego problemu porcjuje każdego grejpfruta i pomarańczy. Można go obsługiwać jedną ręką, dzięki czemu praca jest wydajna. Mocna konstrukcja gwarantuje długą żywotność. Można myć w zmywarce.

Firma Chef'n rozpoczęła działalność dwadzieścia pięć lat temu, od pierwszych projektów bazując na zasadzie, że produkty do kuchni mogą być dużo bardziej funkcjonalne, dużo łatwiejsze w obsłudze, dużo bardziej zabawne i dużo ładniejsze. Od samego początku produkty Chef'n znajdują uznanie w domach ludzi głodnych marki, która stała się synonimem smakowitej genialności. Po latach widać już, że początkowe założenia były słuszne. Kolejne przedstawiane produkty zdobywają uznanie i podziw wśród konsumentów i wśród jury międzynarodowych konkursów wzornictwa przemysłowego. Zespół projektantów marki Chef'n wciąż pełen jest świeżych pomysłów na innowacyjne produkty. Jednocześnie wprowadzane są nowe technologie wykonania i udoskonalane techniki projektowania.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...