Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Jamie Olivier
Kod producenta: JB6300
Realizacja zamówienia: Wysyłamy w ciągu 1 do 4 dni
Jamie Olivier
Cena:
189,00 PLN

Stalowy wyciskacz i plastrownik 2w1 do czosnku Jamie Oliver. Jamie mówi: "wyciskacz i plastrownik w jednym - wszystko co potrzebujesz do czosnku w jednym urządzeniu". Jednym urządzeniem zarówno wyciśniemy jak i pokroimy czosnej w plasty oraz obierzemy ze skórki. Duży pojemnik pozwoli na wykorzystanie czosnku o róznych rozmiarach - nawet większe ząbki. Cynkowa obudowa zapewni dużą wytrzymałość i trwałość. Wymiary: długość ok 19 cm. 

Jamie Oliver to wyjątkowa na rynku marka, a w zasadzie nazwisko będące synonimem doskonałej kuchni. Teraz ten znany niemal na całym świecie kucharz sygnuje swoim nazwiskiem wysokiej jakości akcesoria kuchenne, z pomocą których przygotowanie potraw będzie jeszcze przyjemniejsze i profesjonalne. Wyłącznie wysokiej jakości materiały, sprawdzone i przetestowane pomysły to główne atuty przyborów kuchennych Jamie Oliver. Od dziś to co używa mistrz może zagościć w naszych kuchniach.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...