Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: OXO
Kod producenta: O-11107400
Realizacja zamówienia: Wysłany w Ciągu 1 do 4 dni
OXO
Cena:
115,00 PLN

Wyciskacz do czosnku marki OXO to solidna i masywna konstrukcja. Został zaprojektowany w taki sposób, aby przy użyciu niewielkiej siły poradzić sobie z wyciskaniem. Wyprofilowane uchwyty pokryte zostały miękkim i antypoślizgowym kauczukiem. Wbudowane czyszczące sitko z wypustkami ułatwia czyszczenie i usuwa pozostałości czosnku z komory. Można myć w zmywarce. Wymiary: szerokość 5 cm, głębokość 2.5 cm, długość 18 cm. Wykonanie: metal, kauczuk. 

OXO to istniejąca od 1990 roku amerykańska marka, której nowatorskie produkty sprawiają, że codzienne życie staje się prostsze. Filozofia firmy opiera się na założeniu tworzenia akcesoriów ergonomicznych, ponadpokoleniowych, a przede wszystkim wysokiej jakości. Obecna jest w 75 krajach, oferując ponad 850 artykułów gospodarstwa domowego. OXO jest uznawane na całym świecie za wzorowy przykład efektywnego wykorzystania zasad projektowania uniwersalnego. Wiele prestiżowych instytucji, w tym Harvard Business School i Royal College of Arts, podkreśla, że sprawne wykorzystanie koncepcji projektowania uniwersalnego pozwala na tworzenie produktów zaspokajających potrzeby rzeczywistych użytkowników.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...