Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: WMF
Kod producenta: 0605616030
Realizacja zamówienia: Wysłany w Ciągu 1 do 4 dni
WMF
Cena:
269,00 PLN

Wyciskacz do czosnku Gourmet niemieckiej marki WMF to bardzo praktyczne i funkcjonalne rozwiązanie. Ma on formę młynka, które wygodnie i szybko pozwoli wycisnąć ząbki czosnku bezpośrednio do potrawy. Dzięki zabudowanej konstrukcji dłonie nie mają bezpośrednio kontaktu z czosnkiem. Wykonanie: polerowana stal nierdzewna 18/10 Cromargan, tworzywo. Wymiary: wysokość 15 cm.

WMF jest światowym liderem w produkcji wyposażenia z dziedziny "Stół i kuchnia" dla gospodarstw domowych oraz firm. W filozofii firmy jest ustanawianie nowych standardów i trendów. Założone w 1853 roku przedsiębiorstwo jest ogólnoświatowym dostawcą markowych produktów, które spełniają najwyższe wymagania w zakresie designu, jakości i funkcjonalności. U podstaw sukcesu firmy leży konsekwentna polityka dotycząca produktów. Wyróżniają się one nie tylko na niemieckim, ale również na międzynarodowym rynku. WMF to marka będąca synonimem elegancji, aczkolwiek prostoty połączonej z precyzją wykonania i najwyższą jakością wykorzystanych surowców. Każdy produkt musi spełniać surowe normy jakości w procesie produkcji, co sprawia, że ostatecznie do klienta trafia wyłącznie najlepszy towar.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...