Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Joseph Joseph
Realizacja zamówienia: Zapytaj Obsługę o Czas Wysyłki!
Joseph Joseph
Cena:
79,00 PLN

 

 

Joseph Joseph to firma, którą założyli bracia Antony oraz Richard Joseph. Antony Joseph studiował wzornictwo w Central St. Martin’s College of Art Design – londyńskiej szkole sztuki i mody, natomiast Richard ukończył Uniwersytet Cambridge. Skupia ona bardzo utalentowany zespół projektantów, który w londyńskiej siedzibie firmy produkuje praktyczne i oryginalne akcesoria do kuchni i domu. Joseph Joseph istnieje od 2002 roku, będąc już trzecim pokoleniem rodziny, która zajmuje się tworzeniem sztuki użytkowej. Marka jest dziś znana i rozpoznawalna w 25 krajach na świecie.

 

Informacje o produkcie

 

Rocker to innowacyjny wyciskacz do czosnku wykonany ze stali nierdzewnej. Jest bardzo elegancki, wygodny i łatwy w użyciu. Zaprojektowany przez Goodwin Hartshorn wziął swoją nazwę "Rocker" od kołyszącego (rocking) ruchu, któru ułatwia rozgniatanie czosnku. Przeciśnięty czosnek pozostaje na zaokrąglonej powierzchni. Stal z której został wykonany nie pochłania zapachu i pomaga usunąć go z dłoni, działając jak stalowe mydełko. Wymiary 18,5 x 4 x 3 cm. Produkt uhonorowany tytułem Highly Recommended 2011 przez brytyjskie stowarzyszenie The Giftware Association, wspierające producentów artykułów do domu i artykułów podarunkowych.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...