Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Holmegaard
Kod producenta: 4340425
Realizacja zamówienia: Wysyłamy w Ciągu 14 do 21 dni
Holmegaard
Cena:
449,00 PLN

Tylko nieliczni wywarli taki wpływ na projekt Holmegaard, jak Per Lütken. Mając 3000 projektów w ciągu swojej 50-letniej kariery, stał się prawdziwą legendą szkła. Na długo zanim „organiczne” stało się kluczowym słowem w duńskim języku projektowania, eksperymentował z naturalną formą szkła. Nawet po pół wieku jego projekt nie stracił nic ze swojej wyrazistości. Holmegaard wraca do swoich korzeni dzięki misce Selandia. Per Lütken zaprojektował Selandię w 1957 roku i stworzył z nią klasykę. Charakterystyczny projekt uosabia esencję nowoczesnej sztuki szklanej, ale także wyraża starożytne techniki szkła dzięki swym wahliwym liniom i organicznej formie.

Miska Selandia jest dziś poszukiwanym przedmiotem kolekcjonerskim. W końcu nie dla młodszych pokoleń, które szukają eleganckiego chłodu w stylu retro. Holmegaard ponownie wprowadza Selandię na rynek zgodnie z ówczesnymi tendencjami meblowymi, jako rzeźbiarski obiekt z przezroczystego szkła na stół lub półki, podkreślający mocno minimalistyczną misę. Dzięki owocom dostosowanym do pory roku lub jako doskonały prezent na Boże Narodzenie, Selandia jest ucieleśnieniem duńskiego designu w aktualnym wydaniu. Wymiary: średnica 24 cm.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...