Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: J-me
Realizacja zamówienia: 24 godzin
J-me
Cena:
64,00 PLN

 


Wzornictwo J-me charakteryzuje humorystyczne, często frywolne podejście do projektowanych przedmiotów. Firma opiera swoją działalność na dwóch liniach produktów: elementach wyposażenia wnętrz oraz serii prezentowej. Zdecydowanie spokojniejszą linię z elementami wyposażenia wnętrz uzupełnia zabawna, projektowana z przymrużeniem oka kolekcja prezentów. Obie części asortymentu łączą jednak wysokie walory użytkowe produktów. Stojak na piloty Cozy prosty lecz niesamowicie poręczny i przydatny przedmiot najlepiej obrazuje jak praktyczne potrafią być projekty biura znad Tamizy. Krótkie serie produktów i częsta zmiana asortymentu J-me powoduje, że przedmioty oferowane przez brytyjskiego producenta stają się oryginalnymi, niepowtarzalnymi akcesoriami, które ozdobią biuro i mieszkanie.

j-me original design prosto z UK. Bardzo praktyczne i designerskie rozwiązanie. Pojemnik Cozy pozwoli utrzymać porządek w salonie czy biurze i sprawi, że piloty od wielu urządzeń będą miały swoje miejsce. Wykonany z szarej gumy, uformowany został w ciekawy kształt, który przypomina listek. Cozy mieści maksymalnie 4 piloty. Wykonany z gumy. Wysokość 9 cm, wymiary 13 x 13 cm.


Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...