Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Stelton
Realizacja zamówienia: Zazwyczaj do 3 dni
Stelton
Cena:
431,10 PLN
479,00 PLN
-10%

Niezwykle oryginalna patera na owoce OCEAN, pomyślana jako efektowny sposób na przechowywanie i prezentację owoców.  Bardzo charakterystyczna powierzchnia, która sprawia wrażenie pofalowanej została stworzona na pograniczu rzeźby i zastawy stołowej z polerowanego aluminium. Patera oprócz swojej funkcjonalności pełni również funkcje ozdobne idealnie komponując się w nowoczesnych wnętrzach, jak i tych urządzonych w kolonialnym stylu. Wymiary 42,5 x 26,8 cm.


stelton to duńska firma - producent ekskluzywnych produktów w skandynawskim stylu. Piękno i dobry smak to jedne z podstawowych cech charakterystycznych tej marki. Unikalne wzornictwo jest najlepszym świadectwem doskonałego gustu i wysokiej klasy designu na świecie. Użytkowa forma wyrobów stelton pozwala wykorzystywać je na co dzień. Duński design jest uznany od wielu lat od Japonii po USA.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...