Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Stelton
Kod producenta: X-95-4
Realizacja zamówienia: Wysyłamy w Ciagu 1 do 3 dni
Stelton
Cena:
237,00 PLN

Skandynawski Design Najwyższej Jakości
stelton dania

 

stelton to duńska firma - producent ekskluzywnych produktów w skandynawskim stylu. Piękno i dobry smak to jedne z podstawowych cech charakterystycznych tej marki. Unikalne wzornictwo jest najlepszym świadectwem doskonałego gustu i wysokiej klasy designu na świecie. Użytkowa forma wyrobów stelton pozwala wykorzystywać je na co dzień. Duński design jest uznany od wielu lat od Japonii po USA.

 

Designed by Hiromichi Konni
Komplet 4 kolorowych misek z melaminy to przykład nowowczesnej interpretacji designu - japoński charakter połączony ze skandynawskim minimalizmem. Hiromichi Konno zaprojektował dla Stelton miski, które mogą pełnić wiele funkcji. Od stylowej etażerki na owoce czy słodycze, poprzez miskę do serwowania sałaty czy innych dań. Stonowane barwy każdej z mis doskonale będą kontrastować z zawartością. Wykonane z odpornej melaminy. Komplet 4 misek - długość 16 cm, wysokośc 6,5 cm.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...