Wczytuję dane...
Produkt dostępny!
1.00 szt.

Producent: Stelton
Kod producenta: X-171-1
Realizacja zamówienia: Wysyłamy w Ciagu 24 godzin
Stelton
Cena:
239,00 PLN

Młynek z kolekcji Forest zaprojektował dla marki Stelton Klaus Rath. Inspiroway wyraźnie nordyckim stylem został wykonany z naturalnego drewna dębowego. Jego styl nawiązuje do kształtu leśnych grzybów, posiada harmonijną i lekką powierzchnię. Młynek wyposażony został w ceramiczny mechanizm mielenia. Wymiary: wys. 12 cm, szerokość 8 cm. Numer katalogowy: x-171-1.

stelton to duńska firma - producent ekskluzywnych produktów w skandynawskim stylu. Piękno i dobry smak to jedne z podstawowych cech charakterystycznych tej marki. Unikalne wzornictwo jest najlepszym świadectwem doskonałego gustu i wysokiej klasy designu na świecie. Użytkowa forma wyrobów stelton pozwala wykorzystywać je na co dzień. Duński design jest uznany od wielu lat od Japonii po USA.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...