Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Kuchenprofi
Realizacja zamówienia: Zazwyczaj do 3 dni
Kuchenprofi
Cena:
27,90 PLN

W naszej ofercie posiadamy także akcesoria wykorzystywane do spożywania i przygotowywania posiłków. Znajdziesz u nas między innymi pęsetę do rybich ości, którą możesz wykorzystać podczas obiadu w gronie rodziny, ale także ze znajomymi. To bardzo komfortowe i przydatne narzędzie – zdecydowanie ułatwi ono przygotowywania potraw rybnych. Możesz wykorzystać ją do wcześniejszego usunięcia ości lub używać jej przy stole, jeżeli zdecydujesz się zaserwować całą rybę. Dzięki temu zaproszone przez Ciebie osoby nie muszą palcami lub widelcem usuwać resztek, co zazwyczaj jest niehigieniczne i mało estetyczne.

Produkt dostępny w naszej ofercie pochodzi od znanego producenta, jakim jest Küchenprofi. To wysokiej jakości narzędzie, które cieszy się zaufaniem wśród licznych klientów. Cena jest bardzo przystępna – to niewielki koszt, biorąc pod uwagę znaczny komfort korzystania i praktyczność. W razie pytań zapraszamy do kontaktu z pracownikami naszego sklepu.

Küchenprofi - Profesjonalne Akcesoria Kuchenne z Niemiec

Kod produktu: 0940072800

 

INFORMACJE O PRODUKCIE:

Wygodne, stalowe szczypce pozwolą szybko i łatwo wyciągnąć ości z ryby.

Długość 12 cm - stal nierdzewna.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...