Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Morsø
Kod producenta: 201060
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: Wysyłamy w Ciagu 14 do 21 dni
Morsø
Cena:
289,00 PLN

Młynek do pieprzu KIT zaprojektował dla duńskiej marki MORSO - Jakob Wagner. Połączenie rustykalnego żeliwa i miękkiego drewna zapewnia ładny kontrast i oddaje naturalny charakter. Zastosowane materiały sprawiają, że młynek jest nie tylko piękny, ale będzie też bardzo trwały. Możesz go używać w codziennej pracy w kuchni lub jako element stole w jadalni. Wymiary: wysokość 18.5 cm. Wykonanie: żeliwo, drewno dębowe. 

Historia marki Morsø zaczyna się w 1853 roku, kiedy Niels Andreas Christensen (N.A Christensen) założył Odlewnię Morsø przeznaczoną do produkcji wszelkiego rodzaju produktów, od stabilnych okien, krzyży i narzędzi do garnków, garnków i patelni. Z biegiem lat Morsø zaczął produkować i dostarczać piecyki kaflowe i grzejniki do szkół, kościołów, kolei, ministerstw, a także do królewskiej rodziny. W latach pięćdziesiątych piece kaflowe zostały zastąpione centralnym ogrzewaniem, ale to właśnie stworzyło przestrzeń dla pieców opalanych drewnem, w których można zobaczyć płomienie, dając specjalne ciepłe i przytulne uczucie, iz którymi piec i ciepło spełniają więcej niż jedna funkcja. Dzisiaj Morsø przekształciło się w globalną firmę projektową, która zapewnia ciepło i komfort domom na całym świecie. W 2015 r. Firma Morsø wprowadziła na rynek zupełnie nową serię sprzętu kuchennego, który zwiększa doświadczenie zarówno w kuchni, jak i przy stole. 

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...