Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Chef'n
Realizacja zamówienia: Zazwyczaj do 3 dni
Chef'n
Cena:
63,90 PLN

Firma Chef'n rozpoczęła działalność dwadzieścia pięć lat temu, od pierwszych projektów bazując na zasadzie, że produkty do kuchni mogą być dużo bardziej funkcjonalne, dużo łatwiejsze w obsłudze, dużo bardziej zabawne i dużo ładniejsze. Od samego początku produkty Chef'n znajdują uznanie w domach ludzi głodnych marki, która stała się synonimem smakowitej genialności.Po latach widać już, że początkowe założenia były słuszne. Kolejne przedstawiane produkty zdobywają uznanie i podziw i wśród konsumentów, i wśród jury międzynarodowych konkursów wzornictwa przemysłowego.Zespół projektantów marki Chef'n wciąż pełen jest świeżych pomysłów na innowacyjne produkty. Jednocześnie wprowadzane są nowe technologie wykonania i udoskonalane techniki projektowania.

 

Chef'n Garden Variety Mini Magnetics to oryginalny młynek do pieprzu, który ożywi i rozweseli kuchnię. Wbudowany magnes pozwala bezpiecznie zawiesić go na lodówce. Opatentowana technologia pozwala na jego używanie wyłącznie jedną ręką poprzez ściskanie wyprofilowanych uszek. Posiada trwały i odporny mechanizm cynkowy do mielenia. W zestawie znajduje się pieprz ziarnisty.


Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...