Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Morsø
Kod producenta: 28034
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: Wysyłamy w Ciągu 24 godzin
Morsø
Cena:
329,00 PLN

Stojak kuchenny KIT zaprojektował dla duńskiej marki Morso - Jakob Wagner. Produkt jest wykonany z dębu z certyfikatem FSC™ (FSC-C166612). Stojak posiada system łatwej wymiany ręcznika papierowego - górna część mocowana na magnetyczny uchwyt. Bez wątpienia będzie stylowym akcentem dekoracyjnym zarówno we współcześnie jak i klasycznie urządzonych przestrzeniach.  Wykonanie: drewno dębowe. Wymiary: średnica 14 cm, wysokość 30 cm. 

Historia marki Morsø zaczyna się w 1853 roku, kiedy Niels Andreas Christensen (N.A Christensen) założył Odlewnię Morsø przeznaczoną do produkcji wszelkiego rodzaju produktów, od stabilnych okien, krzyży i narzędzi do garnków, garnków i patelni. Z biegiem lat Morsø zaczął produkować i dostarczać piecyki kaflowe i grzejniki do szkół, kościołów, kolei, ministerstw, a także do królewskiej rodziny. W latach pięćdziesiątych piece kaflowe zostały zastąpione centralnym ogrzewaniem, ale to właśnie stworzyło przestrzeń dla pieców opalanych drewnem, w których można zobaczyć płomienie, dając specjalne ciepłe i przytulne uczucie, iz którymi piec i ciepło spełniają więcej niż jedna funkcja. Dzisiaj Morsø przekształciło się w globalną firmę projektową, która zapewnia ciepło i komfort domom na całym świecie. W 2015 r. Firma Morsø wprowadziła na rynek zupełnie nową serię sprzętu kuchennego, który zwiększa doświadczenie zarówno w kuchni, jak i przy stole. 

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...