Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Kuchenprofi
Kod producenta: 1002392800
Realizacja zamówienia: Wysyłamy w ciągu 1 do 4 dni
Kuchenprofi
Cena:
193,90 PLN

Stojak na ręczniki kuchenne Kuchenprofi został wykonany ze stali nierdzewnej w wykończeniu matowym. Solidna i ciężka podstawa gwarantuje, że stojak będzie stabilnie stał na kuchennym blacie. System z ramieniem zapobiega niekontrolowanemu rozwijaniu rolki, jest jednocześnie bardzo wygodny w użytkowaniu. Wymiary: wysokość 32.5 cm, średnica podstawy 17 cm.

Küchenprofi - Profesjonalne Akcesoria Kuchenne z Niemiec. Założona w 1923 roku w Solingen w Niemczech marka Kuchenprofi jest dziś jednym z wiodących producentów narzędzi kuchennych. Od samego początku filozofia firmy skupiała się na produkcji niedrogich i funkcjonalnych narzędzi, które czynią kuchnię bardziej efektywną i przyjemną. Nazwa odzwierciedla siłę Kuchenprofi, jakość i funkcjonalność wymaganą przez kucharzy z całego świata. Kuchenprofi stworzone zostało dla profesjonalistów, a teraz dostępne jest dla każdego, kto ma w sobie pasje gotowania.

http://www.gaytube.com/media/73722/Sex_with_your_Boyfriend/

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...