Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Sagaform
Kod producenta: 5015280
Realizacja zamówienia: Zapytaj Obsługę o Czas Dostawy!
Sagaform
Cena:
189,00 PLN

Istniejąc od ponad 20 lat, marka Sagaform dała się już poznać ludziom na całym świecie jako synonim dobrego wzornictwa, wysokiej jakości i niewygórowanych cen.  Produkty stworzone przez wybitnych projektantów z łatwością wpasują się w nasze życie, uatrakcyjnią je swoim wyglądem i funkcjonalnością. Główną ofertę dotyczącą przygotowywania i podawania posiłków uzupełniają setki produktów przydatnych w codziennym życiu. Ponad 1000 produktów zebranych w kilkudziesięciu grupach będzie nam mogło towarzyszyć w niezliczonych sytuacjach - od porannego śniadania przez prace w ogródku i wyjazd na biwak aż po relaks w kąpieli.

Komplet 6 bujających się szklanek do drinków z linii Sagaform BAR porwie serca Twoich gości. Specjalnie wyprofilowane dno każdej szklanki sprawia, że nie stoi ona idealnie tylko zawsze przechyla się w bok. Wystarczy je lekko popchnąć, a zaczną bujać się wokół własnej osi. Serwowane w nich napoje sprawią jeszcze więcej radości. Pojemność 20 cl (200 ml).

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...