Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: WMF
Kod producenta: 1882486030
Realizacja zamówienia: Wysyłamy w ciągu 2 do 5 dni
WMF
Cena:
65,00 PLN

Nożyczki do ziół niemieckiej marki WMF to bardzo praktyczne i funkcjonalne rozwiązanie zaprojektowane z myślą o osobach ceniących ład i estetykę. Ich kształt został zaprojektowany z myślą o szybkim i wygodnym siekaniu ziół. Można myć w zmywarce. Wykonanie: stal nierdzewna tworzywo.

WMF jest światowym liderem w produkcji wyposażenia z dziedziny "Stół i kuchnia" dla gospodarstw domowych oraz firm. W filozofii firmy jest ustanawianie nowych standardów i trendów. Założone w 1853 roku przedsiębiorstwo jest ogólnoświatowym dostawcą markowych produktów, które spełniają najwyższe wymagania w zakresie designu, jakości i funkcjonalności. U podstaw sukcesu firmy leży konsekwentna polityka dotycząca produktów. Wyróżniają się one nie tylko na niemieckim, ale również na międzynarodowym rynku. WMF to marka będąca synonimem elegancji, aczkolwiek prostoty połączonej z precyzją wykonania i najwyższą jakością wykorzystanych surowców. Każdy produkt musi spełniać surowe normy jakości w procesie produkcji, co sprawia, że ostatecznie do klienta trafia wyłącznie najlepszy towar.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...