Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Stelton
Kod producenta: 502
Realizacja zamówienia: Wysyłamy w Ciagu 1 do 3 dni
Stelton
Cena:
180,00 PLN

Stelton FROST to kolekcja szkła użytkowego inspirowana skandynawskim klimatem. Oddaje ona piękno kryształów lodu, które tworzą niezwykle piękne kompozycje w zimowe i mroźne dni. Częściowo matowe szkło emanuje chłodną elegancją i niepowtarzalnym stylem. Szklanki do wody i napojów prezentują się niezwykle efektownie, jakby były zamrożone. Zaskocz swoich gości formą i niepowtarzalnym designem. Wymiary: pojemnośc 0,23 l (230 ml), wysokość 12 cm, średnica 6 cm. Numer katalogowy: 503. Cena za komplet 2 szklanek.

stelton to duńska firma - producent ekskluzywnych produktów w skandynawskim stylu. Piękno i dobry smak to jedne z podstawowych cech charakterystycznych tej marki. Unikalne wzornictwo jest najlepszym świadectwem doskonałego gustu i wysokiej klasy designu na świecie. Użytkowa forma wyrobów stelton pozwala wykorzystywać je na co dzień. Duński design jest uznany od wielu lat od Japonii po USA.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...