Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: J-me
Realizacja zamówienia: Zazwyczaj do 3 dni
J-me
Cena:
240,00 PLN


Wzornictwo J-me charakteryzuje humorystyczne, często frywolne podejście do projektowanych przedmiotów. Firma opiera swoją działalność na dwóch liniach produktów: elementach wyposażenia wnętrz oraz serii prezentowej. Zdecydowanie spokojniejszą linię z elementami wyposażenia wnętrz uzupełnia zabawna, projektowana z przymrużeniem oka kolekcja prezentów. Obie części asortymentu łączą jednak wysokie walory użytkowe produktów. Stojak na piloty Cozy prosty lecz niesamowicie poręczny i przydatny przedmiot najlepiej obrazuje jak praktyczne potrafią być projekty biura znad Tamizy. Krótkie serie produktów i częsta zmiana asortymentu J-me powoduje, że przedmioty oferowane przez brytyjskiego producenta stają się oryginalnymi, niepowtarzalnymi akcesoriami, które ozdobią biuro i mieszkanie.

j-me original design prosto z UK


Niezwykle oryginalny pomysł na przechowywanie czasopism oraz gazet. Umieszczone na stojaku magazyny wyglądają jakby lewitowały nad ziemią pomiędzy stalową ramą. Prosta konstrukcja, wykonana z chromowanej stali idealnie pasuje do większości wnętrz, zarówno klasycznych jak i minimalistycznych. Jest to doskonały dodatek w biurze czy salonie, który z pewnością zwróci na siebie uwagę. Kolorowe gazety umieszczone na nim dodadzą ciekawego uroku. Stal chromowana, wysokość 51 cm, wymiary 36,6 x 17 cm.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...