Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: MENU
Kod producenta: 6410539
Realizacja zamówienia: Wysyłamy w Ciągu 14 do 21 dni
MENU
Cena:
2099,00 PLN

Magazyny, które kupujemy, a książki, które czytamy, mówią światu o naszym smaku. Idąc tym tropem zespół projektantów z grupy DUBOKK stworzył ten luksusowy i niezwykle elegancki stojak na czasopisma. Monuments sprawia, że ulubione gazety czy książki prezentowane są niczym dzieła sztuki. Jego cokół przypominający dwa identyczne bloki marmuru, nadaje mu monumentalny, architektoniczny charakter. Będzie to niezwykle piękny dodatek do stylowo i luksusowo zaprojektowanych przestrzeni. Wymiary: 33 x 29 cm, wysokość 30 cm. Wykonanie: marmur, mosiądz. 

MENU  jest skandynawską firmą - producentem ekskluzywnych i oryginalnych elementów wystroju wnętrz oraz przedmiotów użytku codziennego. Najwyższej klasy projektanci, którzy podążają za najnowszymi trendami, tworzą niepowtarzalne, a zarazem klasyczne formy, które idealnie komponują się w każdym wnętrzu. Kolekcje MENU stanowią połączenie najwyższej jakości materiałów z niemal idealną precyzją wykonania.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...