Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Philippi
Kod producenta: 100010
Realizacja zamówienia: Wysyłamy w Ciagu 1 do 4 dni
Philippi
Cena:
149,00 PLN

Stojak na gazety autorstwa Steve'a McGugana dla Philippi oferuje stylowe miejsce na gazety, czasopisma i książki. Obok sofy lub fotela masz zawsze pod ręką swój ulubiony materiał do czytania i możesz odpocząć przy dobrej książce. Stojak na czasopisma jest wykonany ze stali, która jest uformowana w łuk i dlatego pełni również funkcję uchwytu. Dzięki temu uchwyt na czasopisma można elastycznie przetransportować w inne wybrane miejsce i zapewnić tam dobry materiał do czytania. Wymiary: 32.6 x 25.5 cm, wys. 29.7 cm. Wykonanie: metal lakierowany proszkowo.

Philippi to marka której synoninem są bez wątpienia styl i elegancja. Inspiracją jej twórcy - Jana Philippiego były liczne podróże po różnych zakątpach świata. Czerpał z nich wizje i pomysły, które później wykorzystał w swoich projektach. Philippi to nie tylko bogata oferta akcesoriów do domu, ale także upominków i dodatków biznesowych oraz intrygujących gadżetów dla najbardziej wymagających i poszukujących oryginalnych rozwiązań osób. Dla tej niemieckiej marki pracują najlepsi designerzy, którzy wykorzystując wyłącznie wysokiej jakości materiały tworzą produkty, które bez wątpienia zachwycają formą i urzekają swoim pięknem. Świadectwem uznania w świecie designu jest fakt, że produkty Philippi znalazły się m.in. w Muzeum Sztuki Współczesnej w Nowym Jorku.
Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...