Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Zack
Kod producenta: 50729
Realizacja zamówienia: Zapytaj Obsługę o Czas Dostawy!
Zack
Cena:
866,00 PLN

Nowoczesny i utrzymany w typowym dla marki Zack stylu gazetnik MECOR wykonany został z matowej stali nierdzewnej oraz tworzywa sztucznego. Będzie doskonałym dodatkiem do minimalistycznych i urządzonych we współczesnym stylu wnętrz. Wykonanie: stal nierdzewna 18/10 w wykończeniu matowym, tworzywo w kolorze czarnym. Wymiary: 44 x 19 cm, wysokość 37.5 cm. 

Marka ZACK powstała w 1985 roku w Niemczech i jest dziś jednym ze światowych liderów dystrybucji produktów wyposażenia wnętrz ze stali nierdzewnej. W filozofii firmy funkcjonuje indywidualne podejście do każdego projektu. Postawienie na bardzo ograniczoną ilość form i materiałów, pozwala na zachowanie wysokiej jakości, a co za tym idzie powstanie zjawiska stylu ekskluzywnego. Produkty ZACK to prosta, czasami minimalistyczna forma, która doskonale wpisuje się w nowoczesne wnętrza.


Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...