Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Sagaform
Realizacja zamówienia: Zazwyczaj do 3 dni
Sagaform
Cena:
210,00 PLNIstniejąc od ponad 20 lat, marka Sagaform dała się już poznać ludziom na całym świecie jako synonim dobrego wzornictwa, wysokiej jakości i niewygórowanych cen. Produkty stworzone przez wybitnych projektantów z łatwością wpasują się w nasze życie, uaktrakcyjnią je swoim wyglądem i funkcjonalnością. Główną ofertę dotyczącą przygotowywania i podawania posiłków uzupełniają setki produktów przydatnych w codziennym życiu. Ponad 1000 produktów zebranych w kilkudziesięciu grupach będzie nam mogło towarzyszyć w niezliczonych sytuacjach - od porannego śniadania przez prace w ogródku i wyjazd na biwak aż po relaks w kąpieli.

Pled z linii Sagaform Interior może pełnić również funkcję długiego szala z dwoma kieszeniami. Wykonany ze 100% wełny pled jest niezwykle ciepły. Idealnie sprawdzi się na jesienne i zimowe wieczory w domu, na spacerze. Praktyczne kieszenie pozwalają schować różne drobiazgi. Wymiary: 210 x 65 cm, kolor czarny.
Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...