Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: J-me
Realizacja zamówienia: Zazwyczaj 1 do 4 dni
J-me
Cena:
285,00 PLN

 


j-me original design prosto z UK - Buty porozrzucane na podłodze? Mamy na to radę! Studio znad Tamizy J-me opracowało bardzo pomysłowe rozwiązanie do przechowywania obuwia, które dedykowane jest przede wszystkim Paniom. A wszystko to z myślą o ich ulubionych szpilkach, które od dziś nie będą znajdowały się na podłodze. Listwa J-me pozwoli estetycznie poukładać kobiece szpilki. Wykonana została ze stali nierdzewnej. Montowana jest do ściany za pomocą kołków. Pomieści do 5 par butów. Wymiary: długość 70 cm, głebokość 14 cm, wysokość 7 cm.

Wzornictwo J-me charakteryzuje humorystyczne, często frywolne podejście do projektowanych przedmiotów. Firma opiera swoją działalność na dwóch liniach produktów: elementach wyposażenia wnętrz oraz serii prezentowej. Zdecydowanie spokojniejszą linię z elementami wyposażenia wnętrz uzupełnia zabawna, projektowana z przymrużeniem oka kolekcja prezentów. Obie części asortymentu łączą jednak wysokie walory użytkowe produktów. Stojak na piloty Cozy prosty lecz niesamowicie poręczny i przydatny przedmiot najlepiej obrazuje jak praktyczne potrafią być projekty biura znad Tamizy. Krótkie serie produktów i częsta zmiana asortymentu J-me powoduje, że przedmioty oferowane przez brytyjskiego producenta stają się oryginalnymi, niepowtarzalnymi akcesoriami, które ozdobią biuro i mieszkanie.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...