Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: UMBRA
Kod producenta: 318165-370
Realizacja zamówienia: Wysyłamy w Ciągu 1 do 4 dni
UMBRA
Cena:
89,00 PLN

Wieszaki BUDDY marki Umbra zaprojektował Alan Wisniewski. Te niepozorne choć zabawne ludziki są według projektanta synonimem mężczyzny idealnego, który zawsze stara się pomóc kobietom. Wieszaki BUDDY wyglądają jak platelinowe ludziki, które robią wszystko, aby nie spaść ze ściany. Wygląda to bardzo zabawnie i jednocześnie oryginalnie, będąc przy tym praktycznymi wieszakami o udźwigu do 2.3 kg każdy. Zestaw 3 wieszaczków jest montowany do ściany za pomocą kołków rozporowych. Wymiary: szerokość 7.3 cm, wysokość 16.8 cm. Wykonanie: tworzywo sztuczne. 

UMBRA to marka, która jest niewątpliwie światowym liderem w projektowaniu innowacyjnych i nowoczesnych rozwiązań dla domu. Jej filozofia opiera się na założeniu, że codzienne rzeczy powinny być źródłem zadowolenia, które jest efektem połączenia nowoczesnych technologii ze stylowym designem. Na przestrzeni lat wiele projektów UMBRA zdobyło prestiżowe nagrody w dziedzinie wzornictwa, jak również mają stałą ekspozycję w muzeach takich jak np. MOMA w Nowym Jorku.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...