Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: UMBRA
Kod producenta: 318211-213
Realizacja zamówienia: Wysyłamy w Ciągu 1 do 4 dni
UMBRA
Cena:
149,00 PLN

Wieszak STICKS zaprojektował dla marki Umbra - Luciano Lorenzatti. Ten niezwykle ciekawy akcent we wnętrzu skrywa nie tylko funkcjonalne rozwiązanie, ale przede wszystkim oryginalny i ciekawy design. Wieszak został wyposażony w pięć haczyków, które można wysunąć i swobodnie powiesić na nich ubrania. Co ciekawe kiedy jest złożony, prezentuje się niczym małe dzieło sztuki użytkowej, które zdobi ścianę. Wykonany został z tworzywa sztucznego. Wymiary: szerokość 49 cm, wysokość 18 cm, grubość 3 cm.

UMBRA to marka, która jest niewątpliwie światowym liderem w projektowaniu innowacyjnych i nowoczesnych rozwiązań dla domu. Jej filozofia opiera się na założeniu, że codzienne rzeczy powinny być źródłem zadowolenia, które jest efektem połączenia nowoczesnych technologii ze stylowym designem. Na przestrzeni lat wiele projektów UMBRA zdobyło prestiżowe nagrody w dziedzinie wzornictwa, jak również mają stałą ekspozycję w muzeach takich jak np. MOMA w Nowym Jorku.




Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...